جستجو
معرفی کتابخانه آنلاین
خدمات جانبی کتابخانه آنلاین

كتابخانه پژوهشکده حقوقي شهردانش با هدف توسعه خدمات خود و ايجاد بسترهاي مناسب براي تسهیل انجام پژوهشهای حقوقی با بهره گیری از فناوریهای روز، اقدام به سرمایه گذاری و راه‌اندازي كتابخانه تخصصی آنلاين كرده است. اساتيد،‌ دانشجويان، پژوهشگران و به طور كلي همه حقوقدانان و متقاضيان استفاده از كتابخانه از راه دور كه فرصت و امكان مراجعه حضوري به ساختمان كتابخانه برايشان مقدور نيست مي‌توانند با عضويت در كتابخانه آنلاين، فارغ از محدوديت زماني و مكاني، از طريق اينترنت از منابع کتابخانه با دسترسی به متن کامل آثار استفاده كنند.
 در این کتابخانه تعداد زیادی از مقالات فارسي، کتابها، مقالات و پایان نامه های خارجی تخصصی رشته حقوق گردآوري و سازماندهي شده است و  تعداد آن‌ها مستمرا در حال افزايش و عناوين در حال تكميل و روزآمدسازي است. مقالات حقوقی خارجی این مجموعه تماما از نشریات معتبر و مهم خارجی زبان جهان و منتشر شده از سال 2000 تا کنون هستند و در قسمت مقالات فارسی سعی بر آن بوده است که از قدیمی ترین نشریات حقوقی از سال 1316 تا جدیدترین نشریات در سال 1396 گردآوری شده و به مجموعه افزوده شود. علاوه بر مقالات، کتابهای خارجی نیز در این کتابخانه تدارک دیده شده است.
تعداد مقالات حقوقی خارجی این مجموعه بیش از 65800 عنوان، مقالات فارسی بیش از 30000 عنوان،  کتابهای خارجی بیش از 4300 عنوان و پایان نامه های خارجی بیش از 500 عنوان در تاریخ 1397/01/31 است، با پیگیری مجدانه موسسه، این تعداد بطور مستمر در حال افزایش است. لازم به ذکر است کتابهای فارسی و پایان نامه های فارسی در کتابخانه آنلاین موجود نمی باشد و امکان استفاده از آنها در کتابخانه حضوری میسر است. جستجو و مرور عناوين اين منابع به صورت رايگان در كتابخانه آنلاين ميسر شده است اما به منظور مشاهده متن كامل، لازم است براي عضويت اقدام كنيد. کسانی که از الان به عضویت این کتابخانه وارد شوند حق دسترسی به منابعی که تدریجا در طول عضویت ایشان به این کتابخانه اضافه خواهد شد بدون پرداخت جدید خواهند داشت.

برای آشنایی با نحوه انجام جستجو در کتابخانه آنلاین و مشاهده کلیپ آموزشی اینجا را کلیک کنید.

برای جستجو در منابع کتابخانه آنلاین اینجا را کلیک کنید.

 

*     تهیه و عرضه کتابهای الکترونیکی از اغلب منابع لاتین

*     خدمات گردآوری منابع تحقیق به صورت موضوعی در قالب سی دی برای پژوهشگران

*    خدمات اسکن از کتابهای تخصصی رشته حقوق طبق مفاد آیین نامه

*     تهیه نسخه چاپی از مقالات و کتابها ( پرینت) و ارسال پستی آن به آدرس مورد نظر.

انواع عضویت در کتابخانه آنلاین
عضویت گروهی دانشگاهها

 

عضویت گروهی برای مراکز، موسسات  و دانشگاهها: در این طرح  مراکز ، موسسات و دانشگاهها می توانند با عضویت به صورت گروهی دانشجویان و محققان خود را از خدمات و منابع کتابخانه آنلاین بهره مند سازند.

 

 

قیمت (ریال)سقف مقالات قابل دانلود بهازای هر فردمدت دورهتعداد کاربر

5,000,000

153 ماهه25

10,000,000

153 ماهه50

20,000,000

153 ماهه100

50,000,000

153 ماهه300

 

 

تماس با ما:

شماره تماس : 88811581    داخلی 116

پست الکترونیک : lib@sdil.ac.ir

نشریات لاتین الکترونیک کتابخانه آنلاین
سفارش خرید مقالات لاتین الکترونیک
تازه های کتابخانه آنلاین

    نشریات حقوقی انگلیسی و فرانسوی این مجموعه تماما از نشریات معتبر و مهم جهان، اغلب به زبان انگلیسی و تعدادی هم به زبان فرانسوی و منتشره شده از سال 2000 تا کنون هستند. اکنون بیش از 177 عنوان نشریه (بیش از 60هزار عنوان مقاله) به صورت الکترونیک در کتابخانه آنلاین قابل استفاده پژوهشگران است و تعداد آن‌ها مستمرا در حال افزايش و عناوين در حال تكميل و روزآمدسازي است .

...بیشتر

تعداد بازدید کنندگان کل :
تا کنون :
اکنون :
161